Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan për ambiente të jashtme me 3 ulëse në bastun prej palme kacavjerrëse sintetike dhe pëlhurë të bardhë ose ekru - Yves

Kod: YVESDIV1
lek 475.041,29 lek 712.561,93 -33%
- +
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
bastun prej palme kacavjerrëse sintetike
Viadurini in the Garden

Dizenjoni divanin e kopshtit 3 vendësh në bastun prej palme kacavjerrëse sintetike dhe pëlhurë të bardhë ose ekru, artikull cilësor.

Kjo divan 3 vendësh në natyrë ka një dizajn curvilinear me linja të buta dhe të rrumbullakëta që ju ftojnë në një vend komod dhe mbështjellës.
E vlefshme për çdo lloj mjedisi të jashtëm, nga zona e ndenjes, deri në drekë ose pranë pishinës.

Komplementi është bërë me një strukturë alumini të veshur me pluhur të mbuluar me një fibër sintetike të endur elegante, me një strukturë natyrore me një seksion të rrumbullakët për një efekt karakteristik vizual dhe të prekshëm të drurit, pak i parregullt.

Përfundimet e disponueshme për vendin:
  • pëlhurë e bardhë
  • pëlhurë ekru
Për të zbuluar se cilat ngjyra dhe lloje të tjera të rrobave janë në dispozicion, mos hezitoni të na kontaktoni duke plotësuar formularin e duhur.

Përmasat:
  • Gjerësia cm 228
  • Lartësia 84 cm
  • Thellësia 102 cm
  • Lartësia e sediljes 33 cm
  • Lartësia e krahut 65 cm
  • Lartësia e jastëkut 12 cm
Shënim: Mbulesa mbrojtëse që ne rekomandojmë për periudhat e mos përdorimit ose në rast shiu dhe jastëkët katrorë dekorativë në dy madhësi janë gjithashtu të disponueshme sipas kërkesës, të papërfshira në çmim. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi