Divan prej druri të fortë pishe - ksenon

  • Kod: XENON1
Lekë 34,558 Lekë 38,398 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës dru i fortë
Gjatësia (cm) 113
Thellësia (cm) 66
Lartësia (cm) 71
Lartësia e sediljes (cm) 38

Divan prej pëlhure dhe druri

Divan i bërë me sedilje të mbushur dhe mbështetëse të mbuluar me pëlhurë gri jo të lëvizshme, këmbë tërësisht prej druri të fortë pishe .
Ky produkt mishëron të gjithë komoditetin dhe funksionalitetin për t'i dhuruar vetes momente qetësie dhe relaksi. Sedilja e rehatshme dhe mbështjellëse garanton rehati unike të llojit të saj. Falë përfundimeve të tij, ai është një divan që rrëmben shikimin e atyre që hyjnë në dhomë, duke u bërë protagonist i ambientit të përditshëm apo të kontratës.

Dimensionet:
  • gjatësia 113 cm
  • thellësia 66 cm
  • lartësia 71 cm
  • sedilja 101x46x38 cm
  • Lartësia e mbështetëses së krahut: 50.5 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro