Divan këndor në pëlhurë dhe dru - germanium

  • Kod: GERMANIO
Lekë 153,623 Lekë 170,692 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë dru i fortë
Materiali i ulëses indeve
Gjatësia (cm) 230
Thellësia (cm) 85/148
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 46

Divan prej pëlhure dhe druri

Divan i punuar me ndenjëse të mbuluar me pëlhurë gri me mbulesa pjesërisht të lëvizshme (vetëm jastëkët e shpinës), këmbët prej druri të ngurtë me fije lisi dhe 2 jastëkë mobilimi 40x40 cm me mbulesa plotësisht të lëvizshme .
Ky produkt mishëron të gjithë komoditetin dhe funksionalitetin për t'i dhuruar vetes momente qetësie dhe relaksi. Sedilja e rehatshme dhe mbështjellëse garanton rehati unike të llojit të saj. Falë përfundimeve të tij, ai është një divan që rrëmben vështrimin e atyre që hyjnë në dhomë, duke u bërë protagonist i ambientit të përditshëm apo të kontratës.

Dimensionet:
  • gjatësia 230 cm
  • thellësia 85/148 cm
  • lartësia 85 cm
  • sedilja 183x55/118x46 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro