Made in Italy

Divan zyre ne polietileni me ngjyre mat Prodhuar ne Itali - Galatea

 • Made in Italy
 • Kod: GALATEA
lek 96.803,43 lek 113.886,38 -15%
Material Polietileni
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 175
Thellësia (cm) 145
Lartësia (cm) 42

Divan zyre nga polietileni ngjyrë opake prodhim Italie.

Divan zyre prej polietileni ngjyre mat , tërësisht i prodhuar në Itali . Një pjesë mobilie e projektuar dhe e konceptuar për të arreduar hapësira të mëdha të brendshme ose të jashtme. Forma e tij është ideale për krijimin e kompozimeve të artikuluara dhe dinamike duke kombinuar disa elementë për të krijuar divane komode dhe komode . Sipërfaqja karakterizohet nga brazda që krijojnë një teksturë elegante dhe japin një ndjenjë vazhdimësie kur disa module vendosen përballë, duke krijuar kështu një zgjidhje perfekte për arredimin e ambienteve të mëdha moderne me personalitet dhe stil . I kompletuar me komplet fiksimi .

Ngjyrat e disponueshme:
 • E bardhë;
 • jeshile acid;
 • ndryshk i artë;
 • perla e zezë.
Mirëmbajtja dhe pastrimi : shmangni grumbullimin e pluhurit dhe papastërtive në sipërfaqe. Pastroni periodikisht me një sfungjer të lagur dhe një detergjent të lëngshëm neutral, shpëlajeni me ujë dhe thajeni me një leckë. Shmangni përdorimin e detergjenteve ose pastruesve që përmbajnë tretës ose alkool etilik. Ekspozimi i vazhdueshëm dhe i zgjatur ndaj dritës së diellit mund të shkaktojë ndryshim të ngjyrës dhe përfundimit origjinal të artikullit.

NB : është e mundur të kërkohet kompleti praktik i rërës së thatë për t'i dhënë produktit stabilitet më të madh.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në