Divane për ambiente të mbyllura ose të mbyllura 3 vende në shtëpinë e bastunit - Francioso

  • Kod: FRANCIOSO
lek 167.327,14 lek 239.038,78 -30%
Masat L 204 x P 96 x H 80; Sedilja H 42; Mbështetëse krahësh 63; H mbështetëse mbrapa 73 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali bazë bastun prej palme kacavjerrëse, dru mange dhe gërshetim kubu

Divan tre-vendësh të dizajnit etnik për përdorim të brendshëm ose të jashtëm, të bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse dhe kubu.

Struktura e palmës, endje kubu, përfundim i bazuar në nitrocelulozë. Këmbët e drurit të mangos.
Jastëkë me kapakë të lëvizshëm për përdorim shtëpie (liri).

NB : Rekomandohet të mos i ekspozoni mobiljet në rrezet e diellit dhe motit të keq.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në