Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn pastrues countertop në mermer Ozzy, copë unike

Kod: OZZY
lek 65.966,98 lek 82.483,75 -20%
- +
Masat
50 x 40 x 13 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
22kg
Viadurini Bathroom
Dizajn pastrues countertop në mermer Ozzy, copë unike
Lavaman prej mermeri me fosile të ngulitura të krijuara gjatë miliona viteve. Prodhimi artizanal dhe jo përpunimi industrial e bëjnë këtë model larës në një pjesë të vërtetë unike , jo të riprodhueshme në seri. Për këtë arsye, mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e produktit. Para vendosjes së porosisë tuaj, mund të kërkoni një fotografi të artikullit që është në dispozicion në magazinë: shkruajini klienti@viadurini.it .

Produkte të shikuara së fundmi