Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Llambë tavoline dizajni moderne Kaly, metal i bardhë, me diametër 46 cm

Kod: KALY1467
lek 26.727,14

madein_italy

- +
Masat
Diametri 46 H73 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të ndryshojë, nëse ky produkt nuk është i disponueshëm në depon tonë.
Viadurini Lighting
Llambë tavoline dizajni modern Kaly, metal i bardhë, 46 cm.
Llambë tryeze në perlë me rërë. Detaje dhe struktura në metal të bardhë të pikturuar. Versioni me dekorim është gjithashtu në dispozicion në ngjyrat: gri dhe vjollcë.
Lidhja për llambën E27.

Llamba: 1 x 70 W max - E27 HGS (pa përfshirë).

Viadurini Collezione Living kombinon ide, materiale dhe stil në mënyrë që të krijojë objekte për një përdorim të përditshëm të jetës. Në këtë koleksion të aksesorëve arredimi dizajni bëhet praktik dhe i arritshëm, ndërsa jeta e përditshme shndërrohet në një përvojë të jashtëzakonshme, duke interpretuar përsëri konceptin e dritës dhe hapësirës.
Metakrilati, polikarbonati, druri, termofuza dhe plastika e ricikluar marrin formë falë një përzierje krijimtarie dhe përvoje. Aksesorët e ndriçimit dhe mobilimit janë krijuar për të gjeneruar emocione dhe për të krijuar një sens të qartë të mirëqenies.
Kështu krijohen krijimet me një dizajn të lehtë, thelbësor dhe eko-të qëndrueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi