12 gota likeri 45 ml në gotë në nuanca të ndryshme ose transparente - Baylis

  • Kod: BAYLIS
Lekë 4,009 Lekë 5,012 -20%
Material xhami
Masat Ø 5 x lartësi 10,5 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota liker qelqi

12 gota likeri prej qelqi me siperfaqe te punuar.

Këto gota janë një kënaqësi vizuale, duke kapur thelbin e një shtrimi të mirë tavoline me dizajnin e tyre vintage . Çdo pjesë përmban gdhendje precize që thyen dritën me mjeshtëri, ndërsa këmba e lartë i jep elegancë të përjetshme. Perfekte për servirjen e verërave të ëmbëlsirave, pijeve alkoolike ose si pjesë koleksioni, këto gota janë një deklaratë stili dhe dallimi , duke e ngritur thjeshtësinë në luks .

Përfundimet e disponueshme:

  • nuancat e gjelbër
  • nuancat e livandës
  • transparente

Dimensionet:

  • diametri 5 cm
  • lartësia 10.5 cm
NB: I sigurt në larës enësh.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro