12 gota uji 300 ml në gotë me pika Polka dhe sipërfaqe të valëzuar - Tyl

  • Kod: TULLE
Lekë 17,680 Lekë 22,100 -20%
Material xhami
Masat Ø 8,5 x lartësi 11 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota gota uji

12 gota prej xhami transparent me pika të bardha dhe sipërfaqe të valëzuar.

Ky grup prej 12 gotash është një odë për thjeshtësinë e sofistikuar. Dizajni i pastër dhe linear , i zbukuruar me një model delikat me pika , shton një dimension vizual që fton ndarjen. Pamja kristalore e xhamit ofron një elegancë të përjetshme, duke i bërë ato të përshtatshme si për rastet zyrtare ashtu edhe për pushimet e përditshme të relaksimit. Çdo gotë reflekton një dritë të shkëlqyer, duke i dhënë tryezës suaj një prekje drite dhe shkëlqimi .

Dimensionet:

  • diametri 8.5 cm
  • lartësia 11 cm
NB: E sigurt në larës enësh. Nuk përdoret në mikrovalë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro