12 gota uji 300 ml në gotë në 4 nuanca të ndryshme blu - kometa

  • Kod: COMETE
Lekë 7,033 Lekë 8,791 -20%
Material xhami
Masat Ø 8 x lartësi 10 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota gota uji

12 gota qelqi me siperfaqe te punuara.

Zhytuni në freskinë e blusë me këtë grup prej 12 gotash , secila një nderim i vogël për elegancën e detit dhe qiellit. Me zbukurimet e tyre të pasura, të frymëzuara nga tradita, këto syze sjellin hijeshinë e dizajnit retro me transparencën moderne në tryezë. Të krijuara me mjeshtëri, ato paraqesin një model reliev që kap dritën, duke shkëlqyer si gurë të çmuar uji. Perfekte për çdo rast, nga casual deri tek ato zyrtare, këto gota janë një simbol i stilit dhe cilësisë që do të përmirësojë çdo pije tuajën.

Dimensionet:

  • diametri 8 cm
  • lartësia 10 cm
NB: I përshtatshëm për larje enësh në temperatura të ulëta.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro