12 gota uji prej guri 320 ml me kontur të artë - Bibol

  • Kod: BIBOL
Lekë 6,441 Lekë 8,051 -20%
Material gresi
Masat Ø 8,5 x lartësi 10 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota uji prej guri

12 gota prej guri në 6 ngjyra: okër, blu e hapur, blu, vjollcë, akuamarinë, jargavan dhe me buzë të artë.

Me dizajnin e tyre bashkëkohor , këto syze përfaqësojnë një shkrirje perfekte të funksionalitetit modern dhe stilit natyral . Skaji i sipërm me kontrast sugjeron një prekje të elegancës së nënvlerësuar , ndërsa përfundimi i jep çdo pjese një prekje tërheqëse . Ato janë perfekte për një klient që vlerëson dizajnin dhe funksionalitetin , duke kërkuar pjesë që flasin për cilësinë dhe historinë .

Dimensionet:

  • diametri 8.5 cm
  • lartësia 10 cm
NB: Rekomandohet larja e duarve.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro