Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 Rrathë prej pëlhure pëlhure me dizajn modern të bëra në Itali - Stan

Kod: STAN9
lek 12.359,44 lek 18.539,17 -33%

madein_italy

- +
Material
Pëlhurë druri dhe teknike
Masat
diametri 5 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Kitchen

Unaza pecete pecete me cilësi të lartë me dizajn modern në dru natyral dhe pëlhurë teknike të bërë në Itali.

Kuzhina është një mjedis në të cilin shpesh preferohet aspekti funksional, në kurriz të asaj estetike. Falë unazës së pecetave Stan, dizajni dhe prakticiteti bëhen bashkë. Shtë një artikull i bërë tërësisht në Italidru fleksibël real dhe pëlhurë teknike të butë me prekje.

Në dispozicion në esenca të ndryshme të drurit :
  • qepa e kaltër blu;
  • pama gri e lehte;
  • lis;
  • Santos;
  • hirit të kuq;
  • tay i verdhe.
Isshtë një copë mobilje e veçantë dhe e gjallë për tryezën, në gjendje të bëjë një ndryshim dhe të rikrijojë një vend efektiv mise .

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi