18 Pjata porcelani me dekorime të frymëzuara nga deti i Karaibeve - Familje

  • Kod: FAMILIE
Lekë 15,248 Lekë 19,061 -20%
Material prej porcelani dhe gresi
Masat Pjatë darke: Ø 27 x lartësi 3 cm / Pjatë supe: Ø 20 x lartësi 5,5 cm / Pjatë me fruta: Ø 19 x lartësi 2 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 18 pjata porcelani dhe guri

18 Pjata prej porcelani dhe guri. 6 vende tavoline në 2 dekorime të ndryshme në të njëjtën paketë. Shërbimi përbëhet nga 6 pjata darke, 6 pjata supë, 6 pjata frutash .

Lëreni veten të frymëzoheni nga ky grup prej 18 pjatash prej porcelani dhe guri . Pjatat janë zbukuruar me motive detare në një gamë qetësuese blu dhe të bardhë, duke ngjallur valë të shkumëzuara dhe peshq që notojnë. Porcelani çiftëzohet në mënyrë harmonike me gresi, duke i shtuar thellësi dhe karakter çdo pjese.

Ky shërbim është i përsosur për ata që duan të rrethohen me bukuri natyrore dhe ëndërrojnë të darkojnë buzë detit. Qëndrueshmëria e gresit dhe finesa e porcelanit e bëjnë atë praktik për përdorim të përditshëm, por mjaft elegant për raste të veçanta , duke reflektuar shije të sofistikuar dhe pasionin për mjeshtëri .

Pavarësisht nëse jeni duke organizuar një darkë verore në afresk ose një drekë dimërore që të kujton ngrohtësinë e verës, kjo enë tavoline është zgjedhja e duhur për t'i shtuar një stil dhe cilësi unike çdo vakti.

Dimensionet:

  • Pjatë darke: Ø 27 x lartësi 3 cm (pesha: 700 g)
  • Pllakë e thellë: Ø 20 x lartësi 5,5 cm (pesha: 550 g)
  • Pjatë frutash: Ø 19 x lartësi 2 cm (pesha: 300 g)
NB: Mund të përdoret në mikrovalë. I sigurt në larës enësh.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro