18 Pjata Porcelani me Dekorime të Frymëzuara nga Dielli - Farbe

  • Kod: FARBE
Lekë 15,774 Lekë 19,718 -20%
Material porcelani
Masat Pjatë darke: Ø 27 x lartësi 3 cm / Pjatë e thellë: Ø 20,5 x lartësi 4 cm / Pjatë me fruta: Ø 19,5 x lartësi 2 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Servisi i 18 pjata porcelani

18 Pjata prej porcelani. Shërbimi përbëhet nga 6 pjata darke, 6 pjata supë, 6 pjata frutash .

Ky grup prej 18 pjatash prej porcelani është një festë e ngjyrës dhe traditës, ku çdo pjatë prezantohet si një pikturë e gjallë e motiveve dhe stolive me lule që sjellin diellin direkt në tryezë. Paleta e ndritshme e portokallisë , e verdhave dhe blusë së thellë, e përshtatur nga një kufi me kuadrate të theksuara, kap frymën e gjallërisë së përjetshme .

Porcelani, i përzgjedhur për finesën dhe shkëlqimin e tij, i jep këtij grupi një cilësi të jashtëzakonshme , duke e bërë çdo vakt një kënaqësi jo vetëm për qiellzën, por edhe për sytë. Me një mjeshtëri profesionale , këto pjata janë perfekte për ata që kërkojnë të sjellin një pjesë të bukurisë autentike në shtëpinë e tyre.

Për ata që duan cilësi , dizajn dhe ngjyrë në stilin e tyre të jetesës, ky shërbim përfaqëson ekuilibrin e përsosur midis funksionit praktik dhe estetikës, duke ofruar një eksperiencë kulinare që është gjithashtu një udhëtim në art dhe kulturë .

Dimensionet:

  • Pjatë darke: Ø 27 x lartësi 3 cm (pesha: 700 g)
  • Pllakë e thellë: Ø 20,5 x lartësi 4 cm (pesha: 400 g)
  • Pjatë frutash: Ø 19,5 x lartësi 2 cm (pesha: 300 g)
NB: Mund të përdoret në mikrovalë. I sigurt në larës enësh.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro