2 Jashtëqitje në pëlhurë me efekt kadife gri të vjetëruar - Biscia

  • Kod: BISCIA
Lekë 46,667 Lekë 51,852 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metalike
Materiali i ulëses pëlhurë mikrofibër
Materiale-back lekure sintetike
Gjatësia (cm) 42
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 65

Set me 2 stola në pëlhurë me efekt kadife dhe metal

Set me 2 stola të bëra me ndenjëse të mbuluar me pëlhurë mikrofibre me efekt kadifeje gri të vjetëruar, jo të lëvizshme. Mbrapa e mbushur dhe e mbushur me tegela me qepje gjeometrike dhe pjesa e pasme e mbuluar me lëkurë sintetike të zezë. Strukturë në metal të lyer me ngjyrë të zezë mat, tërësisht .
Ky artikull me një stil modern dhe elegant ka linja të thjeshta që e bëjnë atë perfekt për të kompletuar arredimin e ambienteve të ndenjes si kuzhinat dhe dhomat e ndenjes, si dhe ato me kontratë si bare dhe zyra. Materialet me cilësi të shkëlqyera janë zgjedhur për të siguruar një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme, duke rritur mjeshtërinë e saj.

Dimensionet:
  • gjatësia 42 cm
  • thellësia 50 cm
  • lartësia 90 cm
  • sedilja: 42x35x65cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro