Made in Italy

2 Karrige Dhomë Dite me Pëlhurë Jeshile dhe Këmbë Argjendi Prodhuar në Itali - Owlet

 • Made in Italy
 • Kod: GUFETTO
Lekë 76,265 Lekë 84,739 -10%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 48
Lartësia (cm) 99
Lartësia e sediljes (cm) 47

2 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 karrige ngrënieje të bëra me një strukturë tub çeliku katror të mbuluar me pëlhurë të vijës së përfundimit të gjelbër dhe këmbë të ekspozuara konike të lyera argjendi , tërësisht Prodhuar në Itali.

Karrigia është një kryevepër e dizajnit, ku thjeshtësia takohet me elegancën për të krijuar një objekt arredimi me bukuri të rrallë. Stili i tij i pastër dhe modern është i përsosur për ata që kërkojnë një ndenjëse që kombinon komoditetin dhe estetikën e modës.

E krijuar me mjeshtëri të specializuar, ofron një sedilje të gjerë dhe mbështetje ergonomike të mbështetëses, të cilat sigurojnë rehati maksimale edhe gjatë seancave të gjata. Profili i tij është përmirësuar nga materiale të cilësisë së lartë, të cilat premtojnë qëndrueshmëri dhe rezistencë me kalimin e kohës.

Me formën e saj elegante dhe linjat gjeometrike, karrigia është një shtesë e sofistikuar për çdo ambient , qoftë një shtëpi moderne, një zyrë në modë apo një ambient komercial. Është një pjesë e mobiljeve që jo vetëm pasuron hapësirën me dizajnin e saj, por fton momente ndarjeje dhe gëzimi. Zgjedhja e tij do të thotë të zgjedhësh një ikonë stili që do të ngrejë nivelin e çdo dhome.

Dimensionet:

 • gjatësia: 45 cm
 • thellësia: 48 cm
 • lartësia: 99 cm
 • Lartësia e sediljes: 47 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë të disponueshme.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro
 • Sole 24ore
 • La Repubblica
 • Corriere della Sera