Made in Italy

2 karrige ngrënieje me pëlhurë me ngjyrë Caribou dhe këmbë antracit Made in Italy - Kite

  • Made in Italy
  • Kod: AQUILONE
Lekë 76,768 Lekë 95,960 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 96
Lartësia e sediljes (cm) 47

2 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 karrige ngrënieje të bëra me strukturë tub çeliku katror të mbuluar me pëlhurë kamoshi me fund karibo dhe këmbë të dukshme konike të lyera me antracit , tërësisht Prodhuar në Itali.

Karrigia është një triumf i dizajnit, një mishërim i elegancës dhe mbretërisë që transformon çdo hapësirë në një dhomë ngrënieje të denjë për një banket mbretëror. Ky model feston traditën e shijes së mirë italiane , me një formë klasike që nuk neglizhon komoditetin dhe qëndrueshmërinë.

E veshur me materiale premium, karrigia premton t'i rezistojë kohës si në dizajn ashtu edhe në funksionalitet . Selia e saj e gjerë dhe mikpritëse mbështetet nga këmbët e forta dhe të holla , të cilat japin stabilitet dhe një përshtypje të lehtë. Pamja e saj përmirësohet më tej nga detajet e përshtatura që pasqyrojnë mjeshtërinë dhe vëmendjen ndaj detajeve.

Ideale për ata që duan t'i shtojnë një prekje elegance të sofistikuar shtëpisë ose dhomës së konferencave, është shumë më tepër se një karrige: është një simbol i stilit dhe sqimë, një deklaratë e klasit që e ngre çdo përvojë të ulur në një nivel më të lartë.

Dimensionet:

  • gjatësia: 45 cm
  • thellësia: 45 cm
  • lartësia: 96 cm
  • Lartësia e sediljes: 47 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro