2 Karrige Dhomë Dite në Pëlhurë dhe Metal - Bakër

 • Kod: RAME1
Lekë 34,638 Lekë 43,297 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 91
Lartësia e sediljes (cm) 65

Set me 2 stola të dhomës së ndenjes prej pëlhure dhe metali

Set me 2 stola të punuara me sedilje të mbuluar me pëlhurë jo të lëvizshme dhe strukturë në metal të lyer me ngjyrë të zezë mat, tërësisht .
Ky artikull me një stil modern dhe elegant ka linja të thjeshta që e bëjnë atë perfekt për të kompletuar arredimin e ambienteve të ndenjes, si kuzhina dhe dhomat e ndenjes, si dhe ato me kontratë, si bare dhe zyra. Materialet me cilësi të shkëlqyera janë zgjedhur për të siguruar një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme, duke rritur mjeshtërinë e saj.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
 • e mbuluar me pëlhurë gri të çelur
 • mbuluar me pëlhurë të butë gri me efekt kadife
Dimensionet:
 • gjatësia 44 cm
 • thellësia 50 cm
 • lartësia 91 cm
 • sedilja: 44x39x65 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro