2 Karrige në pëlhurë gri të çelur dhe metal - bakër

  • Kod: RAME
lek 41.386,68 lek 51.733,35 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 104
Lartësia e sediljes (cm) 78

Set me 2 stola të dhomës së ndenjes prej pëlhure dhe metali

Set me 2 stola të punuara me sedilje të mbuluar me pëlhurë gri të çelur jo të lëvizshme dhe strukturë në metal të lyer me ngjyrë të zezë mat, tërësisht .
Ky artikull me një stil modern dhe elegant ka linja të thjeshta që e bëjnë atë perfekt për të kompletuar arredimin e ambienteve të ndenjes, si kuzhina dhe dhomat e ndenjes, si dhe ato me kontratë, si bare dhe zyra. Materialet me cilësi të shkëlqyera janë zgjedhur për të siguruar një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme, duke rritur mjeshtërinë e saj.

Dimensionet:
  • gjatësia 44 cm
  • thellësia 50 cm
  • lartësia 104 cm
  • sedilja: 44x39x78 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë