Made in Italy

2 Karrige Dhomë Dite në Pëlhurë Kadife dhe Dru Prodhuar në Itali - Panda

  • Made in Italy
  • Kod: PANDA1
Lekë 71,040 Lekë 78,933 -10%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 43
Thellësia (cm) 42
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 48

2 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe druri Prodhuar në Itali

2 karrige ngrënieje të bëra me një monokok kompensatë të mbuluar me pëlhurë kamoshi bruz me këmbë natyrale hiri, tërësisht Prodhuar në Itali.

Karrige e dizajnuar në mënyrë tërheqëse me një ndenjëse të butë në pëlhurë bruz, e cila ofron një kontrast spektakolar vizual me këmbët elegante të hirit natyral. Ky kombinim ngjyrash dhe materialesh jo vetëm që tërheq vëmendjen, por gjithashtu feston veçantinë e një pjese të dizajnit bashkëkohor.

Sedilja premton rehati dhe mbështetje , duke ftuar seanca të gjata, qoftë një darkë me miqtë apo një ditë në punë. Këmbët prej druri, të forta dhe rezistente, japin një prekje të modernitetit natyror që është sa i rafinuar dhe në modë.

Kjo karrige përfaqëson një shkrirje perfekte të funksionalitetit dhe stilit të guximshëm, ideale për ata që duan të shtojnë energji dinamike dhe stil të pagabueshëm në mjedisin e tyre të shtëpisë ose të punës. Një shembull i vërtetë i dizajnit që nuk kalon pa u vënë re.

Dimensionet:

  • gjatësia: 43 cm
  • thellësia: 42 cm
  • lartësia: 85 cm
  • Lartësia e sediljes: 48 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro