Made in Italy

2 Karrige monokoke me pëlhurë ngjyrë druri dhe hekuri Prodhuar në Itali - të vogla

  • Made in Italy
  • Kod: PICCOLO
Lekë 67,567 Lekë 84,458 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 53

2 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe druri Prodhuar në Itali

2 karrige ngrënieje të bëra me një monokok kompensatë të veshur me pëlhurë kohe me përfundim hekuri me jastëk të mbushur dhe me këmbë hiri në fund gri pëllumb, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige përfaqëson thelbin e një dizajni që përfshin maturinë dhe rehatinë. E veshur me një pëlhurë hekuri, ngjall një ndjenjë qetësie dhe moderniteti, perfekt për ata që duan të kombinojnë elegancën diskrete me funksionalitetin e përditshëm . Sedilja e butë dhe mikpritëse, e kombinuar me një formë mbështjellëse, garanton rehati optimale, ideale për orë të gjata bisedash ose pune.

Këmbët e hirit ofrojnë një kontrast delikat me sediljen, duke rezultuar në një mobilje që shpreh lehtësi dhe rezistencë . Kjo karrige nuk është thjesht një vend për t'u ulur, por një element stili që pasuron dhomën, duke u përshtatur me hijeshi si në ambientet shtëpiake ashtu edhe në ato profesionale.

Të zgjedhësh këtë karrige do të thotë të zgjedhësh një prekje të dizajnit minimalist që nuk heq dorë nga rehatia, perfekte për ata që vlerësojnë bukurinë në gjërat e thjeshta dhe cilësinë e materialeve natyrore.

Dimensionet:

  • gjatësia: 51 cm
  • thellësia: 56 cm
  • lartësia: 82 cm
  • Lartësia e sediljes: 53 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro