Made in Italy

2 Karrige monokoke në dru dhe pëlhurë blu Prodhuar në Itali - të vogla

  • Made in Italy
  • Kod: PICCOLO1
Lekë 80,068 Lekë 88,964 -10%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 53

2 karrige ndenjeje prej pëlhure, çeliku dhe druri Prodhuar në Itali

2 karrige ngrënie të bëra me monokok kompensatë të mbuluar me pëlhurë me kohë përfundimi blu me jastëk të mbushur dhe me këmbë çeliku me rërë, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige përfaqëson thelbin e një dizajni që përfshin maturinë dhe rehatinë. E veshur me një pëlhurë blu, ngjall një ndjenjë qetësie dhe moderniteti, perfekt për ata që duan të kombinojnë elegancën diskrete me funksionalitetin e përditshëm . Sedilja e butë dhe mikpritëse, e kombinuar me një formë mbështjellëse, garanton rehati optimale, ideale për orë të gjata bisedash ose pune.

Këmbët e çelikut ofrojnë një kontrast delikat me sediljen, duke rezultuar në një pjesë të mobiljeve që shpreh lehtësi dhe rezistencë . Kjo karrige nuk është thjesht një vend për t'u ulur, por një element stili që pasuron dhomën, duke u përshtatur me hijeshi si në ambientet shtëpiake ashtu edhe në ato profesionale.

Të zgjedhësh këtë karrige do të thotë të zgjedhësh një prekje të dizajnit minimalist që nuk heq dorë nga rehatia, perfekte për ata që vlerësojnë bukurinë në gjërat e thjeshta dhe cilësinë e materialeve natyrore.

Dimensionet:

  • gjatësia: 51 cm
  • thellësia: 56 cm
  • lartësia: 82 cm
  • Lartësia e sediljes: 53 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro