Made in Italy

2 karrige me mbështetëse krahësh prej lëkure antracit dhe çeliku ari Prodhuar në Itali - Cadente

 • Made in Italy
 • Kod: CADENTE1
Lekë 113,029 Lekë 125,588 -10%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses lëkurën
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 54
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 47

Karrige e dhomës së ndenjes prej lëkure dhe çeliku Prodhuar në Itali

Karrige ngrënie e bërë me strukturë tub çeliku katror të lyer me ar dhe sedilje e mbuluar me lëkurë antraciti, tërësisht Prodhuar në Itali.

Karrigia është një përqendrim i dizajnit dhe funksionalitetit , perfekt për ata që kërkojnë një prekje të elegancës bashkëkohore. Kjo karrige dallohet për sediljen e saj prej lëkure antracit, një material i hollë dhe rezistent, i cili garanton rehati afatgjatë dhe mirëmbajtje të lehtë. Profili i tij i hollë është përmirësuar me mbështetëse krahësh të integruar që ofrojnë mbështetje shtesë dhe një detaj të rafinuar dizajni.

Struktura e arit jo vetëm që bie në kontrast të bukur me antracitin, por gjithashtu shton një notë shkëlqimi dhe moderniteti . Këmbët e holla dhe rezistente e mbështesin sediljen me hijeshi dhe elegancë, duke i dhënë karriges një pamje të lehtë dhe të ajrosur pavarësisht nga qëndrueshmëria e saj.

Ideale për ambiente të brendshme me një shije moderne dhe të sofistikuar, përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo ambient, nga dhoma e ngrënies në zyrë, duke u bërë një pikë qendrore e stilit dhe komoditetit. Blerja e tij do të thotë të zgjedhësh një pjesë mobilie që mishëron bukurinë e dizajnit italian, e aftë për të përmirësuar çdo hapësirë me praninë e saj karizmatike.

Dimensionet:

 • gjatësia: 54 cm
 • gjatësia e sediljes: 45 cm
 • thellësia: 45 cm
 • lartësia: 90 cm
 • Lartësia e sediljes: 47 cm
 • Lartësia e mbështetëses së krahut: 68 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro