Made in Italy

2 Karrige prej pëlhure të zezë dhe këmbë çeliku të argjendit Prodhuar në Itali - Cadente

  • Made in Italy
  • Kod: CADENTE
Lekë 60,994 Lekë 76,242 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 90
Lartësia e sediljes (cm) 47

2 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 karrige ngrënie të bëra me strukturë tub çeliku katror të lyer me argjend dhe ndenjëse e mbuluar me pëlhurë kamoshi të zezë, tërësisht Prodhuar në Itali.

Karrigia është një shembull i elegancës moderne , një simbol i vërtetë i stilit dhe rehatisë. Dizajni i tij i matur dhe linear është zbukuruar me një ndenjëse në pëlhurë të zezë me cilësi të lartë, një material rezistent dhe i rafinuar që shton një prekje luksi të matur. Sipërfaqja e saj e lëmuar dhe ngjyra intensive krijojnë një kontrast magjepsës me këmbët e argjendta me shkëlqim dhe të përsosur, të cilat reflektojnë dritën dhe shtojnë një dimension vizual dinamik.

Karrigia është projektuar për të ofruar rehati maksimale, me një formë ergonomike që përqafon trupin dhe një ndenjëse që ju fton të zgjasni momentet e rehatisë. Linjat e tij të pastra dhe pamja bashkëkohore e bëjnë atë të gjithanshëm për çdo ambient , nga dhoma e ngrënies në zyrë, pa sakrifikuar kurrë mirëqenien.

Të zgjedhësh këtë karrige do të thotë të zgjedhësh një objekt që kombinon elegancën, qëndrueshmërinë dhe vëmendjen ndaj detajeve që mund të shihet në çdo qepje. Është shtesa perfekte për ata që duan të rrethohen me pjesë të stilistëve që flasin gjuhën e estetikës së rafinuar dhe rehati të pakompromis.

Dimensionet:

  • gjatësia: 45 cm
  • thellësia: 45 cm
  • lartësia: 90 cm
  • Lartësia e sediljes: 47 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro