Made in Italy

2 karrige në lëkurë artificiale të zezë dhe këmbë hiri Prodhuar në Itali - Cupcake

  • Made in Italy
  • Kod: CUPCAKE
lek 156.419,82 lek 195.524,77 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses eko lëkurë
Materiali i strukturës druri
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 49

2 karrige ndenjeje prej lekure eko dhe druri Prodhuar ne Itali

2 karrige ngrënie të bëra me strukturë druri të njollosur natyral , sedilje e mbuluar me eko-lëkurë të zezë, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige është një shembull elegant dhe modern që ndërthur praktikën dhe stilin . Me sediljen e tij prej lëkure eko-lëkurë të zezë, ajo ofron një prekje të klasit që kombinohet në mënyrë të përkryer me natyralitetin e këmbëve të hirit, duke krijuar një kontrast vizual që është mikpritës dhe i sofistikuar.

Veçoria e vrimës në mbështetësen jo vetëm që shton një detaj unik të dizajnit , por gjithashtu e bën karrigen më të lehtë dhe më të lehtë për t'u lëvizur. Kjo karrige përfaqëson një ekuilibër të përsosur midis estetikës dhe funksionalitetit , ideale për ata që kërkojnë të lënë një shenjë dalluese në hapësirat e tyre pa hequr dorë nga rehatia e përditshme.

Dimensionet:

  • gjatësia: 51 cm
  • thellësia: 56 cm
  • lartësia: 82 cm
  • lartësia e sediljes: 49 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë