Made in Italy

2 Karrige prej lëkure të zezë dhe Strukturë prej çeliku Rose Gold Prodhuar në Itali - Laser

  • Made in Italy
  • Kod: LASER
Lekë 92,746 Lekë 115,932 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses lëkurën
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 40
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 52/78

2 karrige dhome ndenje prej lekure, druri dhe celiku Prodhuar ne Itali

2 karrige ngrënieje të bëra me sedilje kompensatë e mbuluar me lëkurë të zezë , bazë e rrumbullakët në çelik të lyer me ar rozë , ashensorë rrotullues gazi, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo stoli elegante është një festë e vërtetë e dizajnit modern. Me një siluetë të thjeshtë dhe profil të sofistikuar, tërheqja e saj është e menjëhershme dhe magjepsëse. Sedilja e butë dhe e rehatshme përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e trupit, duke siguruar rehati optimale e cila përforcohet më tej nga prania e një mbështetëseje praktike dhe të pozicionuar mirë.

E bërë me materiale të cilësisë së lartë, kjo stol jo vetëm që garanton rehati afatgjatë, por edhe rezistencë që e bën atë të përshtatshme si për hapësirat shtëpiake ashtu edhe për ambientet tregtare. Struktura solide jep një prekje qëndrueshmërie, ndërsa linjat e thjeshta dhe të pastra e bëjnë atë një plotësues ideal për çdo lloj mobilie, nga më klasikët deri tek ato avangarde.

Shkathtësia e tij shtrihet gjithashtu në gamën e përfundimeve të disponueshme, duke ju lejuar të zgjidhni nuancën e përsosur për t'u integruar në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të orendive. Qoftë duke shtuar ndenjëse shtesë ose duke krijuar një pikë qendrore në një dhomë, kjo stol është një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë stil të përjetshëm dhe funksionalitet pa kompromis.

Dimensionet:

  • gjatësia: 40 cm
  • thellësia: 40 cm
  • lartësia: 52/78 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro