Made in Italy

4 stola të brendshme në pëlhurë të kuqe dhe strukturë të djegur Prodhuar në Itali - gjerdan

  • Made in Italy
  • Kod: COLLANA
lek 161.809,01 lek 202.261,26 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 36
Lartësia (cm) 60/85

4 karrige dhome ndenje prej pëlhure, druri dhe çeliku Prodhuar në Itali

4 stole ngrënieje të bëra me sedilje kompensatë të mbuluar me pëlhurë Novara të kuqe , këmbë të ekspozuara në tub çeliku të lyer me lyerje , ashensorë rrotullues të rregullueshëm me vidë , tërësisht Prodhuar në Itali.

Ky stol paraqitet si një zgjedhje klasi për ambientet e brendshme që favorizojnë elegancën dhe dizajnin. Pamja e saj, e karakterizuar nga linjat e pastra dhe një ndenjëse e rehatshme , e bën atë një plotësues perfekt si për shtëpinë, ashtu edhe për ambientet profesionale si baret luksoze apo restorantet në modë. Sedilja ergonomike është mikpritëse dhe ftuese, perfekte për të kaluar orë të këndshme në shoqëri ose në momente relaksi të vetmuar.

Korniza e fortë dhe e qëndrueshme i jep kësaj stole një prani solide dhe të besueshme , ndërsa dizajni i hollë e bën atë të lehtë dhe të kombinuar lehtësisht me stile të ndryshme arredimi. Përzierja e rehatisë, funksionalitetit dhe estetikës së rafinuar shkrihet në këtë mobilje, duke krijuar një ekuilibër ideal midis formës dhe funksionit.

E disponueshme në përfundime të ndryshme, ju lejon të personalizoni ambientin duke zgjedhur tonin që i përshtatet më mirë atmosferës së dhomës. Kjo stol nuk është thjesht një vend për t'u ulur; është një përvojë dizajni që përmirëson mjedisin përreth, duke premtuar të bëhet një pikë interesi dhe bisede në çdo kontekst në të cilin është futur.

Dimensionet:

  • diametri i bazës: 45 cm
  • diametri i sediljes: 36 cm
  • lartësia: 60/85 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë