24 Pllaka Darkash Elegante në Dizajnin e Porcelanit të Bardhë - Doriana

  • Kod: DORIANA
lek 111.637,18
Material porcelani i kockave
Masat Pjatë shërbimi 31 cm, pjatë e sheshtë 27 cm, pjatë e thellë 22 cm, pjatë frutash 21 cm
Ngjyrë Bardhë
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Komplet i plotë i pllakave të darkës me dizajn të bardhë në kinë të kockave, 24 copë.

Ky shërbim i filxhanit vjen nga një hulumtim i thellë i nevojave të tryezës, për të krijuar produkte të karakterizuara nga teknologji të lartë , luks dhe zejtari , cilësi dhe dizajn i veçantë.

Format tradicionale dhe harmonike interpretojnë historinë dhe elegancën e së kaluarës për të përcaktuar atmosferën e tryezës, të vendosur plotësisht në kinë të imët të kockave .

Me fjalë të tjera, është një porcelan me cilësi të lartë me një ngjyrë karakteristike të ftohtë dhe të ndritshme fildishi , për një tryezë elegante dhe të rafinuar.
Në fakt, përveç kaolinës, feldsparit dhe kuarcit, porcelani i kockave të imët përmban gjithashtu 50% të oksidit të kalciumit dhe fosfatit të kalciumit, gjë që i jep asaj një transparencë të veçantë.
Përparësitë jepen gjithashtu nga një forcë dhe butësi më e madhe në krahasim me porcelanin e zakonshëm.

Një pajisje me linja sinuzive që ndërthuren në mënyrë elegante me çdo formë dhe material, duke krijuar kombinime të sofistikuara dhe unike .

Shërbim i përbërë nga:
- 6 mbajtës vendi ose pllaka shërbyese 31 cm
- n.6 pllaka të sheshta me buzë të lartë 27 cm
- n.6 pllaka të sheshta 22 cm
- n.6 pjata supë 21 cm

Dëshironi një shërbim të plotë të personalizuar ? Kontaktoni me ne duke përdorur formularin "Kërkoni Informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në