3x3 Çadër e Jashtme në Poliestër Gri dhe Alumini me Ngjyrë Antracit - Coby

  • Kod: COBY1
lek 79.391,85 lek 113.416,94 -30%
Material Poliester, alumin dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 300
Thellësia (cm) 300
Lartësia (cm) 255

3x3 ombrellë e jashtme në alumini antracit me pëlhurë poliester gri.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Shtylla 77x53mm, 8 brinjë 24x14mm me drita të bardha të karikueshme me panel diellor të përfshirë. Pëlhurë poliester gri e lehtë 250gr / m2 me veshje pa (poliamide). Baza kryq në çelik . Pol rrotullues 360 ° me pedale. Pjerrësia vertikale me dorezë me 4 pozicione. Përfshirë mbulesën e ombrellës.

NB : pllakat nuk përfshihen. Predispozicioni për llambë të drejtuar dhe altoparlant (nuk përfshihet).
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në