Çadër kopshti 4x4 me rroba gri të errët dhe strukturë të anodizuar - Daniel

  • Kod: DANIEL1
lek 134.060,12 lek 169.770,94 -21%
Material Poliester, alumin dhe çelik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 400
Thellësia (cm) 400
Lartësia (cm) 275

Çadër kopshti 4x4 në poliestër gri dhe alumin të anodizuar.

Struktura në alumin të anodizuar . Shtylla 93x57mm. 8 brinjë 28x18mm. Gri e errët fletë poliesteri 250gr / m2 me veshje pa (poliamide). Baza kryq në çelik . Pol rrotullues 360 ° me pedale. Pjerrësia vertikale me dorezë me 5 pozicione. Përfshirë mbulesën e ombrellës.

NB : pllakat nuk përfshihen. Predispozicioni për llambë të drejtuar dhe altoparlant (nuk përfshihet).
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në