4 Karrige Dhomë Dite me sedilje prej pëlhure dhe Strukturë Metal - Fruta

  • Kod: FRUIT
lek 51.072,10 lek 63.840,13 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 55
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 79

4 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe metali

4 karrige të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbuluara me pëlhurë , këmbë dhe strukturë në metal të zi.
Linjat e buta dhe jashtëzakonisht bashkëkohore i japin jetë këtij artikulli, të krijuara për të dhënë momente të vogla relaksi me stil dhe elegancë. Një ndenjëse me një formë mikpritëse e cila, falë mbushjes bujare dhe mbështetësve të rehatshëm të krahëve, mbështjell këndshëm trupin . Karriget janë të disponueshme në dy ngjyra të ndryshme të dizajnuara për t'u përshtatur me diskrecion të rafinuar me dizajne të ndryshme arredimi.

Mbarimet e disponueshme të sediljeve:
  • gri e hapur
  • gri e erret
Dimensionet:
  • Gjatësia: 55 cm
  • Thellësia: 60 cm
  • Lartësia: 79 cm
  • Pesha neto: 11 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë