4 karrige dhomen e ndenjes me ndenjëse të mbushur me pëlhurë - Romagna

  • Kod: ROMAGNA
Lekë 68,376 Lekë 75,973 -10%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 46
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 48

4 karrige të brendshme të mbuluara me pëlhurë gri

Karrige e bërë me strukturë çeliku të lyer me ngjyrë të bardhë mat, sedilje e mbushur dhe mbështetëse e mbuluar me pëlhurë gri.

Kjo karrige është kombinimi perfekt i rehatisë dhe stilit bashkëkohor . Sedilja dhe mbështetësja janë të mbuluara me një pëlhurë të butë gri, duke ofruar një ndenjëse mikpritëse që përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin për rehati maksimale gjatë seancave të gjata.

Këmbët e çelikut shtojnë një prekje të modernitetit dhe sigurojnë qëndrueshmëri të fortë, dizajni i tyre i hollë por i qëndrueshëm krijon një kontrast të bukur me pëlhurën e butë të sediljeve. Kjo karrige është ideale për ambiente shtëpiake si dhoma e ngrënies apo zyra e shtëpisë, si dhe për ambiente komerciale si zyra apo dhoma pritjeje.

Përveç funksionalitetit të saj, dizajni elegant dhe paleta neutrale e ngjyrave e bëjnë atë të kombinohet lehtësisht me një shumëllojshmëri stilesh arredimi, duke e bërë këtë karrige jo vetëm një zgjedhje praktike, por edhe një deklaratë të sofistikuar stili .

Dimensionet:

  • gjatësia 46 cm
  • thellësia 56 cm
  • lartësia 85 cm
  • dimensionet e sediljes cm. lartësia 48 x gjatësia 46 x thellësia 40 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro