4 karrige të veshura tërësisht me susta prej lëkure sintetike të bardhë - Tulio

  • Kod: TULIO
Lekë 47,914 Lekë 59,893 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 51
Lartësia (cm) 91
Lartësia e sediljes (cm) 44

4 karrige dhomen e ndjenjes të stivueshme prej lëkure sintetike dhe çeliku

Set prej 4 karrigesh të mbuluara tërësisht me lëkurë sintetike të bardhë jo të lëvizshme , mbushje e brendshme në gomë shkumë me intensitet mesatar dhe strukturë e brendshme tërësisht prej çeliku .
Këto artikuj, falë përfundimeve të tyre të thjeshta dhe elegante, janë perfekte për të kompletuar mobilimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje. Ato ofrojnë një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Dimensionet:
  • gjatësia 44 cm
  • thellësia 51 cm
  • lartësia 91 cm
  • sedilja: 44x44x44 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro