Made in Italy

Karrige e mbushur me bazament në zhytje ose çelik i llakuar me grafit - Tagata

 • Made in Italy
 • Kod: TAGATA
lek 26.933,16 lek 31.686,07 -15%
Masat L 47 x D 57 x H 90 cm Ndenjëse H 47 cm
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Materiali i ulëses Pëlhurë Palma 100% Poliester – Kadife 100% poliester, Ujërrezues – Lëkurë
Materiali i strukturës çeliku i llakuar

Karrige e mbushur me cilësi të lartë me bazë çeliku të llakuar me grafit ose vizon në lëkurë ose pëlhurë; i punuar me dorë në Itali.

Gjithnjë e më shumë në shtëpitë e sotme, zona e ndenjes, kuzhina dhe dhoma e ngrënies bashkohen në një hapësirë të vetme dhe të madhe. Për këtë arsye, karriget e ngrënies nuk duhet të kenë më thjesht një karakter funksional, por gjithashtu duhet të kenë një vlerë estetike dhe të përputhen në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të orendive.

Tagata është prodhuar në Itali me një vizon ose bazë çeliku të llakuar me grafit , vend i mbushur i mbuluar me pëlhurë, kadife ose lëkurë.
Tagata është rezultat i materialeve të thjeshta, të cilat duke u bashkuar me një dizajn elegant dhe elegant i japin jetë një produkti me një dizajn origjinal, perfekt për çdo mjedis.
Në dispozicion me mbulesa të ndryshme vendesh:
 • pëlhurë sedilje vizon Palma PA15;
 • pëlhurë vendesh Palma PA7 grafit;
 • pëlhurë sedilje litar Palma PA13;
 • sedilje në pëlhurë të trajtuar me nxehtësi Palma PA57;
 • sedilje në pëlhurë prej kadifeje grafit V7;
 • sedilje e zezë prej pëlhure V8 prej kadifeje;
 • vend në pëlhurë kadifeje V13;
 • vend në pëlhurë kadifeje vizon V15;
 • sedilje lëkure premium P401 e bardhë;
 • sedilje lëkure premium litar P408;
 • ulës prej lëkure premium grafit P424.
Të gjitha pëlhurat e përdorura janë të këndshme në prekje dhe i mbajnë ngjyrat të pandryshuara me kalimin e kohës.
Për pastrim mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe / ose gërryese. Ne rekomandojmë përdorimin vetëm të produkteve neutrale.

Duke qenë një artikull i bërë tërësisht në Itali nga mjeshtrit e aftë; ofron mundësi të bollshme për personalizim në lidhje me llojin e veshjes dhe strukturën. Një mostër e madhe e pëlhurave, lëkurave ose eko-lëkurave për të zgjedhur është në dispozicion. Për të marrë këshilla të personalizuara dhe / ose citate, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në