4 Karrige të stivueshme të brendshme dhe të jashtme në polipropilen - Peacock

  • Kod: PAVONE
lek 44.704,67 lek 55.880,84 -20%
Material polipropileni
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 43
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 86
Lartësia e sediljes (cm) 45.5

4 karrige të grumbullueshme të brendshme dhe të jashtme nga polipropileni

Set prej 4 karrigesh nga polipropileni rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe rrezeve UV, tërësisht .
Ky artikull, falë përfundimeve të tij të thjeshta dhe elegante , është i përsosur për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje dhe ambiente të jashtme, kopshte dhe oborr spanjolësh. Ofron një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Përfundimet e disponueshme:
  • gri mat
  • Matt White
Dimensionet:
  • gjatësia 43 cm
  • thellësia 50 cm
  • lartësia 86 cm
  • sedilja: 39x42x45,5 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë