6 Vende Drejtimi Amerikane Drejtkëndëshe në PVC dhe Poliester - Dimetra

  • Kod: DIMETRA1
Lekë 17,088 Lekë 18,986 -10%
Material PVC dhe poliester
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 35

6 vendosje drejtkëndëshe në formë PVC dhe poliestër me model.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo placemat karakterizohet nga të veçantë shtypura vintage stilit që ju lejon të rregulloje tryezën tuaj me shije dhe finesë, rikrijimin mise en unik vend. E bërë nga PVC 87% dhe poliestër i mbetur prej 13% , është i butë dhe fleksibël ndërsa jep rezistencë ndaj konsumit dhe njollave falë materialit pasi nuk ka fibra që mund të thithin si vendosjet klasike të pëlhurave. .
I shpejtë dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur, mund të përdoret gjithashtu jashtë, duke shmangur kontaktin direkt me diellin.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro