6 vendndodhje elegante të tabelave amerikane në Pvc dhe poliestër - Leno

  • Kod: LENO1
lek 13.971,99 lek 17.464,99 -20%
Material PVC dhe poliester
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 35

6 vendndodhje elegante për larje të bëra prej PVC dhe poliester.

Pllakati është padyshim zgjidhja më praktike dhe e shpejtë për ata që duan të zbukurojnë tryezën e tyre me shije dhe ngjyra pa përdorur mbulesat klasike të tavolinave por preferojnë materiale që pastrohen shpejt dhe ju lejojnë të vendosni tryezën në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë pa lënë pas dore asnjëherë pamja estetike dhe dekorative.

Kjo placemat është bashkim i përsosur në mes të bukurisë dhe praktike. Struktura e tij është bërë nga PVC 87% dhe pjesa tjetër prej 13% poliester e cila lejon që produkti të jetë plotësisht i pangjyrë dhe i papërshkueshëm nga uji, pasi nuk ka fije që mund të thithin ndonjë njollë siç janë vendosjet klasike të pëlhurave. Ajo që karakterizon produktin është sigurisht shtypja me cilësi të lartë që ju lejon të plotësoni tryezën me shije dhe elegancë.

Falë materialeve nga të cilat është bërë, është i butë dhe fleksibël , ideal për t’u përdorur gjatë drekave dhe darkave me miqtë edhe jashtë saj (duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me diellin).
I shpejtë dhe i lehtë për tu pastruar duke përdorur një leckë të thjeshtë të lagur.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë