Aksesorë banjosh në qeramikë dhe dru arre - Costare

 • Kod: COSTARE
lek 11.104,99 lek 13.064,69 -15%
Material dru qeramike dhe arre
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Përbërja e banjës e kompletuar me enë sapuni, gotë, shpërndarës dhe furçë tualeti.

Përbërja e banjës në dru qeramike dhe arre e përbërë nga enë sapuni, kupë, bombol me vrimë nxjerrëse dhe furçë tualeti .
Kompozimi i stilit modern i jep ambientit një atmosferë të rafinuar dhe të sofistikuar.
Ambienti i banjës është pasuruar me elegancë dhe ju lejon të dizajnoni kombinime të pafundme të ndryshme në mënyrë që të mund të tregoni identitetin tuaj me një gjuhë të re.
Artikull i zgjedhur nga Viadurini për cilësinë e materialeve dhe funksionalitetin e shkëlqyer.

Përfundimet e disponueshme:
 • E zezë;
 • E bardha.
Dimensionet:
 • shpërndarës: Gjatësia 7.9 Thellësia 7.9 Lartësia 17.5cm
 • xhami: Gjatësia 7.9 Thellësia 7.9 Lartësia 11cm
 • enë sapuni: Gjatësia 13 Thellësia 9 Lartësia 3cm
 • mbajtëse furçe tualeti: Gjatësia 10 Thellësia 10 Lartësia 38cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në