Bofoni 4 Dyer 2 Sirtarë në Mango Wood and Steel Homemotion - Signorino

  • Eco Design
  • Kod: SIGNORINO1
lek 187.176,47 lek 220.207,61 -15%
Material dru mango dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 118
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 180

Bufe në dru mango dhe çelik me 4 dyer dhe 2 sirtarë në stil etnik.

Ky bufe me dizajn për dhomën e ndenjes ka një strukturë prej druri mango dhe çeliku me një mbrapa kompensatë.
4 dyert dhe 2 sirtarët janë prej druri të ricikluar , fletë çeliku dhe fibra çimentoje : veçantia e mobiljeve konsiston pikërisht në praninë e kunjave prej druri të llojeve dhe ngjyrave të ndryshme.
Komplementi përfundon më pas me një fund akrilik mbrojtës.

NB: çdo çarje, çarje ose papërsosmëri që mund të lindë gjithashtu me kalimin e kohës janë karakteristika të këtij materiali dhe e bëjnë secilën pjesë unike dhe origjinale.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në