Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes me 4 dyer mëndafshi Prodhuar në Itali - Aringa

  • Made in Italy
  • Kod: ARINGA
Lekë 65,835 Lekë 73,150 -10%
Material druri
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 174
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 84

Bofoni prej druri i dhomës së ndenjes me 4 dyer të varura nga mëndafshi

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me panele ekologjike grimcash . 15/16 mm me llak të bardhë me shkëlqim, me 4 dyer të varura me veshje mëndafshi dhe këmbë të rregullueshme , tërësisht .
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë elegante dhe të përjetshme . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon për të mbajtur objektet në rregull dhe të organizuar falë dyerve në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë dhe cilësi të madhe.

Dimensionet:
  • gjatësia 174 cm
  • thellësia 40 cm
  • lartësia 84 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro