Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes 6 Dyer prej druri Dizajn 3 përfundime - Terenzio

 • Made in Italy
 • Kod: TERENZIO3
lek 48.702,38 lek 60.877,98 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 130
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 100

Bufe elegante dhome ndenje me 2 + 4 dyer druri 3 perfundime te prodhuara ne Itali.

Bufeja për dhomën e ndenjes përbëhet nga 2 dyer anësore të bëra prej druri me llak të bardhë me shkëlqim dhe 4 dyer qendrore në melamine opake të disponueshme në tre dekorime të ndryshme dhe të ngritura nga toka. Dizajni i krijuar në këtë mënyrë paraqet një kontrast sugjestionues dhe bashkëkohor për t'u vendosur në zonën e ndenjes.

E bërë nga druri i qëndrueshëm melamine i qëndrueshëm dhe rezistent , është i disponueshëm në tre përfundime të ndryshme për t'iu përshtatur më së miri ambientit të destinacionit, me dyer të përparme me shkëlqim që tërheqin vëmendjen duke krijuar një efekt elegant dhe elegant.

Është një mobilje që ju mundëson të arredoni dhomën e ndenjes me elegancë dhe funksionalitet, të lehtë për t'u pastruar dhe me një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • Llak i bardhë me shkëlqim dhe melamine panje pereira
 • Melamine me llak dhe rrasa të bardhë me shkëlqim
 • Llak i bardhë me shkëlqim
Karakteristikat teknike:
 • Dizajn pa dorezë
 • 4 rafte të brendshëm
 • Kapaciteti maksimal i ngarkesës 36 kg
 • Kapaciteti maksimal i ngarkesës së raftit: 10 kg
 • Lartësia nga toka 15 cm
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Përdorni një leckë të lagur për pastrim
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë