Bordea me dru akacia dhe çeliku me 3 ose 4 dyer Homemotion - Cristoforo

 • Kod: CRISTOFORO1
lek 103.906,06 lek 122.242,43 -15%
Material druri i akacies dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Bufe në dru akacie dhe çelik në stil etnik, 2 përmasa.

Ky bufe me dizajn për dhomën e ndenjes ka një strukturë prej druri akacie dhe çeliku të lyer me pluhur epoksi me mbrapa kompensatë.
Komplementi përfundon më pas me një fund akrilik mbrojtës për një rezultat me një stil etnik dhe elegant.

Madhësitë e disponueshme:
 • gjatësia 175 cm (4 dyer)
 • gjatësia 145 cm (3 dyer)
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në