Bordea me 4 Dyer në Dizajn Blue Elm Wood Vintage Homemotion - Konan

  • Kod: KONAN
lek 168.106,52 lek 197.772,38 -15%
Material dru i elmës
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 133
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 82

Bufe në dru elmi blu me 4 dyer, dizajn stil vintage.

Ky bufe me dizajn për dhomën e ndenjes përmban një strukturë druri elmi blu me mbrapa kompensatë dhe panele të brendshme me një fund me shkëlqim dhe të patinuar me bazë uji.
Dizajni plotësohet nga dorezat praktike të bakrit të vendosura në 4 dyert për një rezultat të stilit vintage me një prekje etnike.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në