Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me 1 derë dhe 6 sirtarë Dru i bardhë ose antracit - Yolanda

 • Made in Italy
 • Kod: YOLANDA3
Lekë 47,854 Lekë 53,171 -10%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Bufe dhome ndenjeje me 1 dere dhe 6 sirtare prej druri te lustruar, dizenjo me kembe ose pa prodhim Italian.

Bufeja në këmbë për dhomën e ndenjes ka një dizajn shumë modern dhe bashkëkohor , me linja minimale dhe të pastra që japin një atmosferë elegante dhe të rafinuar.

I disponueshëm në dy përfundime, ai është prej druri të qëndrueshëm dhe rezistent melamine me një dizajn pa dorezë dhe hapje shtytëse dhe tërheqëse dhe çdo këmbë metalike.
Dizajni përbëhet nga dy madhësi me dyer dhe sirtarë ku mund të ruani objektet dhe aksesorët që dëshironi të keni pranë, duke i mbajtur ato të rregullta dhe praktike.

Është një mobilie e aftë për të kombinuar dizajnin estetik me funksionalitetin në një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • me llak të bardhë me shkëlqim
 • me llak antracit me shkëlqim
Opsionet e disponueshme:
 • pa këmbë - lartësia 35.2 cm
 • me këmbë metalike - lartësia 47.7 cm
Karakteristikat teknike:
 • Dimensionet e sirtarit të brendshëm: afërsisht L 53 x D 36 x H 57 cm
 • Dimensionet e ndarjes së derës së brendshme: afërsisht L 48,5 x D 34 x H 10,5 cm
 • Ideale për dhoma të vogla
 • Me hapje Push & pull
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Për të pastruar drurin, përdorni një leckë të butë, pa garzë (rekomandohet lëkura). Për sipërfaqet, përdorni një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro