Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me dru melamine dhe pasqyrë të tymosur Prodhuar në Itali - Nicoletta

  • Made in Italy
  • Kod: NICOLETTA
lek 211.004,33 lek 248.240,39 -15%
Material Melamine dhe pasqyre
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 80

Bofoni i dhomës së ndenjes në melaminë antracit me dyer pasqyre të tymosur Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes në stil modern tërësisht i prodhuar në Itali me strukturë melamine me finiturë antracit , 3 dyer xhami me efekt pasqyre të tymosur të pasuruara nga një dekor elegant gjeometrik në pjesën e sipërme dhe këmbët në metal të lyer me ngjyrë të zezë . Ideale për organizimin e objekteve të ndryshme brenda ambientit të shtëpisë, ky bufe është projektuar për përdorime të ndryshme dhe zona të ndryshme të shtëpisë dhe në fakt është veçanërisht i thjeshtë , minimal dhe i gjithanshëm . Për të pasuruar estetikën duke e bërë atë unike është dekorimi i ri linear që mbulon pjesën e sipërme të dyerve duke i dhënë bufesë një prekje ekskluzive dhe të rafinuar dhe një personalitet të fortë origjinal .

Bërë përmes një procesi prodhimi   Prodhuar tërësisht në Itali me lëndë të para të cilësisë elegante , ky element dekorativ për zonën e ndenjes ofron rezistencë dhe stabilitet të shkëlqyer si dhe një estetikë magjepsëse dhe avangarde , duke u dëshmuar të jetë zgjidhja perfekte e arredimit për ata që kërkojnë një stil elegant , kreativ dhe funksionale në të njëjtën kohë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në