Made in Italy

Bordi Prerës i Mermerit Modern Carrara Modern Bardhë Made in Italy - Amros

  • Made in Italy
  • Kod: AMROS
lek 14.772,67 lek 17.379,61 -15%
Material mermer
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune për produktin në magazinë / 4 javë për produkte jo në magazinë
Gjatësia (cm) 30
Thellësia (cm) 15
Lartësia (cm) 2

Dizajnoni dërrasë prerëse me vrimë në mermer të bardhë Carrara të modelit Made in Italy.

Pllaka moderne e prerjes karakterizohet nga vrima praktike në dorezë që ju lejon ta varni për të optimizuar hapësirën dhe nga materiali i përdorur për realizimin e tij, mermeri i bardhë Carrara cilesi e larte. Lindur nga duart e artizanëveaftë dhe ekspertë italianë të specializuar për breza në përpunimin e mermerit.
Isshtë një copë unike falë nuancave dhe venave të saj, për këtë arsye çdo ndryshim në formë dhe ngjyrë duhet të konsiderohet si një garanci e mjeshtërisë.
Mermeri i përdorur për realizimin e produktit vjen nga gurorja Poggio Silvestre e cila është një burim i mermerit të bardhë të cilësisë së parë të klasifikuar që nga shekulli i kaluar.

Duke qenë një artikull unik i punuar me dorë nga artizanët italianë, i specializuar për breza në përpunimin e mermerit, ndryshimet e lehta të formës, ngjyrës dhe madhësisë do të konsiderohen një garanci e një krijimi artizanal .
Mirëmbajtja : mos përdorni limon, uthull ose detergjentë gërryes. Pastroni vetëm me ujë dhe sapun natyral (siç është sapuni Marsejë) dhe një leckë e butë. Mos e vendosni në pjatalarëse.
Isshtë një gur natyral që tenton të njolloset, por kjo është pjesë e veshjes natyrale të produktit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në