Bufe me 1 Dere dhe 3 Sirtare me ngjyra - Hassio

  • Kod: HASSIO
lek 52.538,31 lek 65.672,88 -20%
Material druri dhe metali
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 76.5
Thellësia (cm) 30
Lartësia (cm) 77

Komfeti prej druri dhe metali me 3 sirtarë dhe 1 derë

Kompeti i bërë prej druri të fortë bredhi me veshje druri të vjetëruar dhe i dekoruar me 3 sirtarë me ngjyra/të dekoruara/përfundimtar prej druri , 1 derë me ngjyrë dhe të dekoruar , doreza dhe këmbë në metal ngjyrë bakri , tërësisht .
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë plot ngjyra, të gjallë dhe origjinale . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon në mbajtjen e sendeve tuaja personale në rregull dhe të organizuar falë 3 sirtarëve dhe derës në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë të madhe dhe cilësi tipike të.

Dimensionet:
  • gjatësia 76.5 cm
  • thellësia 30 cm
  • lartësia 77 cm
  • lartësia e këmbës: 19 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë