Made in Italy

Bufe me 4 Dyer Druri me lëkundje - Tantalus

  • Made in Italy
  • Kod: TANTALO2
Lekë 49,492 Lekë 61,865 -20%
Material druri, melamine
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 90
Thellësia (cm) 35
Lartësia (cm) 110

Bofoni prej druri i dhomës së ndenjes me 4 dyer me varëse

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me panele ekologjike grimcash . Llak i bardhë me shkëlqim 15/16 mm, sipër i mbuluar me melaminë me finiturë mermeri Calacatta, me 4 dyer me varëse dhe këmbë të rregullueshme.
Kjo pjesë e mobiljeve është e përkryer për t'i dhënë dhomës një atmosferë elegante dhe të përjetshme . Është një artikull funksional dhe praktik që ndihmon për të mbajtur objektet në rregull dhe të organizuar falë dyerve në mënyrë që t'i keni gjithmonë pranë. Materialet e zgjedhura për krijimin garantojnë rezistencë dhe cilësi të madhe.

Dimensionet:
  • gjatësia 90 cm
  • thellësia 35 cm
  • lartësia 110 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro