Bufe në dru Akacia me 2 Dyer dhe 3 Sirtarë Design Homemotion - Carla

  • Kod: CARLA
lek 96.746,77 lek 120.933,46 -20%
Material dru akacie
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 140
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 76

Bufe në dru akacie me 2 dyer dhe 3 sirtarë dhe këmbë çeliku me dizajn etnik.

Ky bufe me dizajn për dhomën e ndenjes ka një strukturë prej druri akacie , me pjesën e pasme dhe brenda sirtarëve në kompensatë me një përfundim me bazë llak poliuretani.
Këmbët nga çeliku i veshur me pluhur epoksid duhet të montohen.
Rezultati është një plotësim me një stil etnik dhe natyralist.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në