Çadër e jashtme 2x3 në poliestër me strukturë alumini - Fasma

  • Kod: FASMA1
lek 67.570,39 lek 84.462,98 -20%
Material Alumini dhe poliesteri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 200
Thellësia (cm) 300
Lartësia (cm) 245

Çadër kopshti 2x3 me strukturë alumini dhe pëlhurë poliesteri.

Struktura alumini e veshur me pluhur (poliester). Shtylla 77x53mm, 8 brinjë 24x14mm, kanavacë poliester natyrore 250gr / m2 me veshje pa (poliamide), bazë kryq çeliku, shtyllë rrotulluese 360 ° me pedale. Pjerrësia vertikale me dorezë me 4 pozicione, e pajisur me një sistem të animit djathtas-majtas për çadër.
Përfshirë mbulesën e ombrellës.
Pllakat nuk përfshihen .
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në